Rejestracja

1.Aby składać zamówienia w sklepie TYKO (tylko detaliści) nie wymagana jest rejestracja. Użytkownik detaliczny, może złożyć konto dla własnej wygody.

2.Aby składać zamówienia i uzyskać dostęp do cen hurtowych wymagana jest rejestracja.
ad2.1 Użytkownik który chce uzyskać dostęp do cen hurtowych musi być już zarejestrowany w systemie sprzedaży firmy Safrano, lub, jeżeli nie jest, wysłać dodatkowo:

  • kopię zaświadczenia o zgłoszeniu działalności gospodarczej,
  • kopię nadania numeru REGON,
  • kopię nadania numeru NIP.

faxem lub pocztą.

ad2.2 Użytkownik rejestrujący się automatycznie zgadza się na przetwarzanie danych osobowych przez firmę TYKO, jedynie w celach handlowych.

ad2.3 W celu potwierdzenia tożsamości osoby deklarującej chęć uzyskania dostępu do cen hurtowych administrator może sprawdzić tożsamość rejestrującego telefonicznie, lub drogą elektroniczną, używając informacji zawartych w formularzu rejestracyjnym.

UWAGA - Konto będzie ważne przez kolejny miesiąc, i zostanie każdorazowo przdłużone o kolejny miesiąc gdy klient dokona zaukup na kwote co najmniej 300 zł netto.

ad2.4 Administrator serwisu rozpatrzy maksymalnie w ciągu 7 dni, czy dana osoba jest wierzytelna i doda ją do bazy klientów hurtowych.

ad2.5 Administrator ma prawo odrzucić prośbę o rejestracje bez uzasadniania przyczyn

ad2.6 Jeżeli rejestracja zostanie przeprowadzona pomyślnie, klient zostanie przeniesiony do grupy użytkowników z cenami hurtowymi.

ad2.7 Osoby aktywne i zamawiające w systemie TYKO mogą uzyskiwać kolejne rabaty, co jest przyznawane i ustalane na osobnych negocjacjach handlowych.

 

 
Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.